Apie mus

Mūsų istorija

"AZALIA.LT" - pirmoji ir vienintelė tikros arabiškos parfumerijos ir kosmetikos, elektroninė parduotuvė Lietuvoje. Ši internetinė parduotuvė yra UAB "VALEKSIA" (Vilnius / Lietuva) nuosavybė. Įmonė veikia Lietuvoje nuo 2011 metų. "AZALIA" internetinės parduotuvės atidarymas vyko 2014 m.

"Mūsų pažintis su arabiška parfumerija prasidėjo jau seniai. Pirmi padovanoti buteliukai rytietiškų aliejinių kvepalų įsimylėjo savo fantastiškai turtingomis aromato natomis. Aromato takas taip užvaldė pažįstamus ir nepažįstamus žmones, kad jie taip pat norėjo naudotis arabiškais kvepalais. Kokybė, ekonomiškumas, patvarumas, turtinga kompozicija bei kvapų išskirtinumas buvo labai vertinami. Kiekvienas, kuris bent kartą bandė arabiškus kvepalus, kaip ir mes, įsimylėjo juos ir tapo jų gerbėjais amžinai.

Mes garantuojame:

Aukštą kokybę
.
Prieinamas kainas
.
Puikų aptarnavimą
.
Dovanas užsakant prekės
.
30 dienų pinigų grąžinimą
.

Arabiški kvepalai tapo tokie populiarus, kad reikėjo sukurti tikros arabiškos perfumerijos internetinę parduotuvę. Arabiškų kvepalų asortimentą ir tiekėjus padėjo išsiirinkti mūsų draugai iš Arabijos, kuriems buvo pavesta: pasirinkti geriausius tiekėjus, kurie atitiktų kainos ir kokybės kriterijus, kad kiekvienas pirkėjas galėtų pirkti išskirtinį aukštos kokybės aromatą už mažą kainą ".

Mūsų prekių kokybę įvertino ne tik Lietuvos pirkėjai, bet ir pirkėjai iš Europos Sąjungos šalių, Šiaurės ir Pietų Amerikos, Australijos, Japonijos, NVS šalių ir netgi arabų šalyse. Mus džiugina tas faktas, kad mūsų gaminiai patinka klientams ir jie pakartotinai perka arabiškus kvepalus mūsų parduotuvėje. Mes ir toliau laikysimes principo siūlyti tai, kuo su mielu noru patys naudojames.

Mūsų kontaktai


UAB VALEKSIA

Įm. kodas: 302644687
Švitrigailos g.7 Vilnius
Biuras:Kareivių g. 2A, Vilnius
+37060413067
mail@azalia.lt
Luminor Bank AB
A/s:LT184010042403933210

Mūsų komanda

NATALLIA

Įmonės įkūrėja ir direktorė

AZAL

Web dizainerė

BOŽENA

Vadybininkė


Produktas sėkmingai pridėtas prie produktų palyginimo!