AL MASSA PERFUMES (Jungtiniai Arabų Emyratai)

Daug metų AL MASSA laikoma viena iš pirmaujančių arabiškos aliejinės ir spiritinės parfumerijos gamybos kompanijų. Aromatai AL MASSA PERFUMES – tai geriausių emocijų bei jausmų žadinimas. Kompanija gamina kvepalus visų amžiaus grupių moterims ir vyrams. AL MASSA PERFUMES savo parfumerijoje naudoja aukščiausios kokybės Prancūzų gamybos žaliavas, todėl kompanijos aliejiniai kvepalai daugybėje atvejų ne tik panašūs, bet ir pranašesni už dizainerių versijas. Visi kvepalai išsiskiria ilgaamžiškumu bei ekonomiškumu. Sudėtyje – tik natūralūs komponentai.

ZAMANI PERFUMES (Saudo Arabijos Karalystė) 

Kompanija ZAMANI - aukštos kokybės parfumerijos aliejų geriausių aromatinių ekstraktų pagrindu gamybos lyderė Saudo Arabijos Karalystėje bei Artimųjų Rytų šalyse.

Naudojami tik natūralūs komponentai, todėl visa produkcija išsiskiria ilgaamžiškumu bei ekonomiškumu.

AL SHITAWI (Saudo Arabijos Karalystė)

AL SHITAWI – viena iš pagrindinių parfumerijos kompanijų Saudo Arabijos Karalystėje ir Artimųjų Rytų šalyse.Visa produkcija išsiskiria aukšta kokybe, ilgaamžiškumu ir ekonomiškumu, nes gamyboje naudojami tik natūralūs komponentai. Kompanija užsiima kvepalu gamyba Saudo Arabijos Karalystėje ir Prancūzijoje, todėl turi didelę patirtį šioje srityje ir garantuoja savo klientams aukštą produkcijos kokybę. Kompanija AL SHITAWI – didžiausias ekskliuzyvinis parfumerijos gaminių distributorius kitose Artimųjų Rytų šalyse. Įmonės sėkmės faktorius – aukšti kokybės standartai, prieinama kaina bei operatyvus klientų poreikių tenkinimas.Kompanijos produkcija:
Arabiška parfumerija
Prancūziški kvepalai
Oud (dervos eterinis aliejus) ir Bakhoor (agarmedžio gabaliukai mirkyti jazmino arba sandalo aliejuose)

AL SEDAE (Jemenas)

AL SEDAE specializuojasi parfumerijos gamyboje. Kompanijos darbo patirtis – daugiau nei 20 metų. Kompanijos produkcija:

*Parfumerija aliejiniu pagrindu 
*Parfumerija spirito pagrindu
*Oil Perfume Essences 
*Oud (dervos eterinis aliejus) ir Bakhoor (agarmedžio gabaliukai mirkyti jazmino arba sandalo aliejuose)

Kompanijos tikslas – puiki kokybė už prieinamą kainą


Produktas sėkmingai pridėtas prie produktų palyginimo!